Kadıköy Bilgisayar Tamiri ve Teknik Servisi

Kadıköy Bilgisayar Tamiri

Eğer Kadıköy’de yaşıyorsanız ve Bilgisayar kullanıyorsanız elbette ki bir süre sonra cihazınız bozulacak ve Kadıköy bilgisayar tamiri hizmetine ihtiyaç duyacaksınız.

A1 Bilgisayar olarak Kadıköy Bilgisayar Tamiri konusunda kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Kadıköy Bilgisayar Tamiri

A1 Bilgisayar olarak bozulan bilgisayar, laptop veya telefonlar dahil çoğu elektronik cihazı tamir etmekteyiz. Göztepe’de bulunan teknik servis iş yerimiz ile cihazlarınız özenle ve temiz bir şekilde tamir edip, sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca bu hizmetten faydalanırken iş A1 Bilgisayar iş yerimize gelmenize gerek bile yok! Kurye Teknisyen hizmeti ile cihazınızı evinizden alıp, iş yerimize getiriyoruz. Cihazınız temiz şekilde tamir edilip, bakımları yapılıyor ve Kurye Teknisyenimiz ile yeniden sizin evinize kadar getiriyoruz. Eğer Kadıköy’de oturuyor veya yaşıyorsanız Kadıköy Bilgisayar Tamiri konusunda A1 Bilgisayar’a güvenebilirsiniz.

Kadıköy Bilgisayar Tamiri
Kadıköy Bilgisayar Tamiri

A1 Bilgisayar Olarak Başlıca Tamiri/Bakım Hizmetleri

  • Kadıköy Bilgisayar Tamiri
  • Kadıköy Telefon Tamiri
  • Kadıköy Laptop Tamiri
  • Kadıköy Tablet Tamiri
  • Kadıköy Bilgisayar Bakımı
  • Kadıköy Laptop Bakımı

Kadıköy Bilgisayar Tamiri Hizmeti

Kadıköy Bilgisayar Tamiri hizmeti sizin belirlediğiniz şekilde gerçekleşir. İsterseniz iş yerimize gelerek arızalı bilgisayarınızı, telefonunuzu ya da tabletinizi getirip tamirini veya bakımını yaptırabilirsiniz. Bir diğer yol ise bizimle iletişim sayfasından iletişime geçerek Kurye Teknisyen hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet ile süreç çok hızlanır ve kısa sürede ihtiyacınız olan hizmete kavuşmuş olursunuz.

Kadıköy Tamir Hizmetlerimiz

Kadıköy Bilgisayar Tamiri

Eğer bilgisayarınız arızalandıysa, yavaşladıysa veya bakım zamanı gelmişse A1 Bilgisayar yapabileceğiniz en iyi seçim olacaktır. Çünkü Kadıköy’de bulunan A1 Bilgisayar iş yerimiz ile şimdiye kadar görülmemiş yeniliklere imza attık. Tonlarca mutlu müşteri, profesyonel hizmet, temiz çalışma ve daha bir çok şey sadece A1 Bilgisayar’da. Kadıköy Bilgisayar Tamiri hizmetinin fiyatı arızadan arızaya, istekten isteğe farklılık gösterse bile bize bu sayfadan (iletişim sayfası) ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kadıköy Bilgisayar Tamiri
Kadıköy Bilgisayar Tamiri

Kadıköy Telefon Tamiri

Çağımız gereği artık herkeste en az bir akıllı telefon bulunuyor. Özellikle yeni çıkan telefonların çok dayanıklı olmaması da oldukça fazla telefon bozulmasını veya kırılmasını peşinde getiriyor. Kadıköy’de bulunan iş yerimiz ile kırılan, bozulan, sistemsel sorunlar dahil bir çok sorununuzu çözebiliriz. 18 yılın verdiği kalite ve profesyonellik sayesinde elektronik cihazlarınız A1 Bilgisayar ile emin ellerde. Kadıköy Laptop Tamiri

Kadıköy Telefon Tamiri
Kadıköy Telefon Tamiri

Kadıköy Laptop Tamiri

Okul veya iş fark etmez. Özellikle koronavirüs zamanında neredeyse herkeste bir laptop bulunuyor. Ve bu laptoplar zaman içerisinde eskiyor, bozuluyor veya bakım zamanı geliyor. Çoğu kişi bu sorunları evde çözmeye çalışsa da sonuç hüsranla bitiyor ve laptopa daha fazla zarar veriyor. Fakat A1 Bilgisayar sizin arızalı laptopunuza olabilecek en hızlı, en iyi şekilde düzeltiyor. Şehir dışında yani İstanbul dışında olsanız bile olabilecek en hızlı şekilde sizlere yardım etmeye çalışıyoruz.

Kadıköy Laptop Tamiri
Kadıköy Laptop Tamiri

Kadıköy Bilgisayar ve Laptop Bakımı

Her bilgisayarın ve Laptopun belli bir bakım süresi vardır. Bu laptopu ne zaman aldığınızla ilgilidir. Örneğin üretim tarihinin üstünden 3 yıl sonra ilk bakım süresi gelir. Ardından Bilgisayar ve Laptopların her yıl bakım görmesi gerekir. Bakımı yapılmamış Bilgisayar ve Laptop çok ısınır, çok donar, çok yavaşlar. Hatta 6-7 yıl hiç bakım yapılmazsa ve bilgisayar / laptop zorlanırsa ekran kartının veya işlemcinin yanma ihtimali bile vardır. Bu durumun düzeltilme şansı çok düşüktür. Biz A1 Bilgisayar olarak Laptop ve Bilgisayarlarınıza bakım yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile en kaliteli macunları kullanıp, işimizi yaparken oldukça dikkatli davranıyoruz. Fiyat bilgisi için iletişim sayfasından iletişime geçiniz.

Kadıköy Bilgisayar Bakımı
Kadıköy Bilgisayar Bakımı

Bilgisayar & Laptop Tamir Hizmeti Nedir?

Herkesin belli zamanlarda bazı hizmetlere ihtiyacı olabilir. Örneğin ev taşımak istediğiniz zaman bir evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Bazen ise hayatımızın her anında içinde olan Bilgisayar ve Laptopların bozulduğu / arızalandığı zamanlar olabilir. İşte bu zamanlarda Bilgisayar ve Laptop hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Sağladığımız yeniliklerle arızalı cihazınızın sorununu ücretsiz şekilde bizi arayarak öğrenebilir, fiyat uygun gelirse tamir veya bakımını yaptırabilirsiniz.

Kadıköy’de bulunan en eski işletmelerden biri olan A1 Bilgisayar Kadıköy/Göztepe mahallesinde bulunmaktadır.

Kurye Teknisyen Nedir?

Kurye Teknisyen hizmetimiz ile bizlerle iletişime geçip siz hiç iş yerimize gelip arızalı veya bozuk cihazınızı getirmenize gerek kalmıyor. Kurye Teknisyenimiz geliyor ve evinizden arızalı cihazınızı alıyor. A1 Bilgisayar Teknik Servis iş yerimize getirdikten sonra cihazınız tamir edilip bakımları yapılıyor. Ardından Kurye Teknisyenimiz tamir edilmiş cihazınızı istediğiniz zaman size geri getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir