Kadıköy Bilgisayar Tamiri ve Teknik Servisi

Kadıköy Bilgisayar Tamiri

Kadıköy’de bulunan A1 Bilgisayar firmamız ile tüm müşterilerimize Kadıköy Bilgisayar Tamiri ve notebook tamiri hizmeti sunmaktayız. 

Kadıköy Bilgisayar Tamiri  

Uzun yıllardır bilgisayar sektörünün içerisinde aktif şekilde olan firmamız bilgisayar tamiri, notebook tamiri ve teknik servis hizmetleri sunmak için vardır. Bilgisayar ve notebook modellerinin haricinde tablet, telefon gibi birçok farklı elektronik aletin de bakımını ve onarımını yapmaktayız. 

Teknik servis hizmetlerinde bir numara olan A1 Bilgisayar, hem güvenilir hem de işini profesyonel yapan bir firmadır. 22 yıldır aktif şekilde teknik servis hizmetleri sunan A1 Bilgisayar, günümüze dek birçok büyük projede rol almıştır. 

Herkes gibi sizlerin de notebookları veya bilgisayarları arızalanabilir. Arızasını bilmiyorsanız bizimle iletişime geçerek uzaktan arıza tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Ayrıca eğer evinizden çıkmadan notebookunuzu veya bilgisayarınızı tamir ettirmek veya onarmak istiyorsanız Kurye Teknisyen hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde siz hiç evinizden çıkmadan kurye ile arızalı ve onarım gerektiren cihaz alınıyor ve firmamıza getiriliyor. Firmamızda onarımları, bakımları ve arızası onarılınca tekrar kuryemiz ile evinize veya başka istediğiniz herhangi bir yere onarılmış cihazınız bırakılıyor. Kadıköy Bilgisayar Tamiri hizmeti ve kurye teknisyen hizmetlerinden bu şekilde faydalanabilirsiniz. 

Kadıköy bilgisayar teknik servisi

Kadıköy Notebook Tamiri 

Her ne kadar bilgisayarlar ve notebooklar birbirlerine benzer şeyler gibi görülse de aslında birbirlerine pek benzemezler. Bu sebeple Kadıköy Bilgisayar Tamiri ve Notebook Tamiri birbirlerinden farklı şeylerdir. Notebooklar, daha hassas ve kırılgan olmalarına rağmen insanlar tarafından oldukça sevilen ve kullanılan bilgisayar türüdür. Çünkü notebooklar taşınabilir, hafif ve prize takma zorunluluğu olmayan cihazlardır. Bu sebeple özellikle işçiler ve öğrenciler notebook tarzı bilgisayarları tercih etmektedir. Fakat kırılgan ve hızlı bozulabilen bu cihazları güvenilir bir firmaya emanet etmek oldukça önemlidir. Kadıköy bilgisayar teknik servis konusunda alanının en iyisi olan A1 Bilgisayar, seçebileceğiniz en kaliteli ve en profesyonel iş yapan firmasıdır. Teknik servis hizmetlerinde ve bilgisayar tamirinde oldukça ileri seviye olan A1 Bilgisayar, Kadıköy/Göztepe’de bulunmaktadır. 

A1 Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri 

A1 Bilgisayar, 22 yıldır aktif şekilde teknik servis hizmetleri sunmaktadır. A1 Bilgisayar özellikle bilgisayar, laptop ve telefonda teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Kadıköy’de bulunan A1 Bilgisayar firmamızda gönül rahatlığı ile arızalı telefonlarınızı, tabletlerinizi, laptoplarınızı ve bilgisayarlarınızın tamirini, onarımını ve bakımını yaptırabilirsiniz. 

Kadıköy Bilgisayar Teknik Servis  

A1 Bilgisayar firmamız, Kadıköy ilçesinde aktif şekilde Kadıköy Bilgisayar Teknik servis hizmeti sağlamaktadır. 22 yıllık profesyonelliğin yanı sıra çalışanların işinde ehil olması ve müşterilere değer vermemiz bizi diğer teknik servis firmalarından ayıran en önemli özelliklerimizdir. Kadıköy/Göztepe’de bulunan A1 Bilgisayar firmamızda Kadıköy Bilgisayar Tamiri, Ataşehir Bilgisayar Tamiri, anakart değişimi ve onarımı, HDD/SSD değişimi, ram değişimi ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz. 

Kadıköy Telefon Tamir ve Teknik Servis 

Kadıköy Telefon Tamir hizmeti de sağlayan A1 Bilgisayar firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Ekran değişimi, batarya değişimi, chipset onarımı ve Kadıköy Telefon Tamiri alanlarında A1 Bilgisayar firması sizlere hizmet sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir