En İyi Bilgisayar Tamircisi Hizmeti

Bilgisayar Tamiri

Günümüzde güvenilir bir bilgisayar tamircisi bulmak oldukça zordur. Bu yüzden firmamız sizlere profesyonel bilgisayar tamircisi hizmeti sağlamaktadır.

Bilgisayar Tamircisi

Günümüzde birçok insanın güvenilir bir bilgisayar tamircisi bulamadığından dolayı şikayet ettiğini görmüştürsünüz. Bu noktada A1 Bilgisayar devreye girerek siz değerli müşterilerimize profesyonel bakım ve onarım hizmeti sağlayarak sizleri mutlu edecektir. Genel olarak firmamız Kadıköy’de hizmet vermektedir. Fakat Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar gibi İstanbul’un birçok ilçesinde firmamız hizmet vermektedir. 
Bilgisayar tamiri oldukça önemli bir konudur. Bunun sebebi eskiden bir lüks olan bilgisayarların artık tamamen bir ihtiyaç haline gelmesidir. Bilgisayarlarımızın bu kadar önemli olması bizleri hızlı, profesyonel ve işini iyi yapan bir bilgisayar tamircisi bulmaya itmektedir. Bu noktada seçebileceğiniz en iyi firma kesinlikle A1 Bilgisayar firmasıdır. Bunun sebebi 22 yılı aşkın süredir bu işin içerisinde olmamız ve işinin ehli profesyonel teknisyenlerle çalışmamızdır. Onarıma ihtiyacı olan bilgisayarlarınız veya laptoplarınız en profesyonel ve en hızlı şekilde onarılır ve bakımları yapılır. Eğer siz de güvenilir, profesyonel ve hızlı bilgisayar tamircisi arıyorsanız A1 Bilgisayar firmasını seçmeniz sizin için oldukça iyi olacaktır.

Bilgisayar Teknik Servisi

Günümüzde pek çok Bilgisayar Teknik Servisi ve Bilgisayar Tamiri sunan firma bulunmaktadır. Fakat bilgisayar teknik servisi gibi oldukça önemli olan bir konuda profesyonel bir ekibe ve uzman bir işletmeden teknik destek almak oldukça önemlidir. Bu sebeple bilgisayar teknik servisi ve bilgisayar tamiri konusunda A1 Bilgisayarı seçmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. A1 Bilgisayar, sizlere en hızlı şekilde en yüksek kaliteyi sağlamanın peşindedir. İş yerimiz Kadıköy/Göztepe’de olmasına rağmen Kurye Teknisyen hizmetimiz sayesinde İstanbul’un her yerine teknik servis ve bilgisayar tamiri hizmeti verebilmekteyiz. Bilgisayarlarda en sık görünen sorunları (yıllık bakım, batarya sorunları, ekran sorunları ve işlemci sorunları vb.) hızlıca ve en kaliteli şekilde onarmakta ve bakımlarını tamamlamaktayız. Neredeyse tüm elektronik aletlerde hizmet veren A1 Bilgisayar siz değerli müşterilerimize bilgisayar servisi ve teknik destek sağlamaktadır.

bilgisayar tamircisi

Neden A1 Bilgisayar Seçmeliyim?

Bilgisayar tamiri ve teknik servisi konusunda uzman olan ekibimiz sayesinde sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. A1 Bilgisayar olarak 22 yılı aşkın süredir elektron ve bilgisayar işinde bulunduğumuz için bize güvenen bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Kadıköy’de hizmet veren A1 Bilgisayar, İstanbul içi bütün ilçelere kurye teknisyen hizmeti ile teknik destek sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

A1 Bilgisayar olarak bir çok alanda tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 • Bilgisayar Tamiri
 • Bilgisayar Teknik Servisi
 • Telefon Tamiri
 • Tablet Tamiri
 • Dizüstü Laptop Tamiri
 • Laptop Teknik Servisi

Bilgisayar, telefon, tablet ve dizüstü laptoplar dışında A1 Bilgisayar olarak birçok farklı teknolojik alette hizmet sunmaktayız. Bunun için bizimle iletişim sayfasından veya sağ alttaki Whatsapp butonundan iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri İşlem Süreci

 • Uzaktan arıza tespit ile sorununuzu öğrenmek
 • Cihazınızın tarafımızdan alınması
 • Tamir süreci
 • Bakım süreci
 • Cihazınızın size geri verilmesi

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorular.

Kurye Teknisyen Hizmeti Nedir?

Kurye Teknisyen, siz evinizden hiç çıkmadan arızalı bilgisayar, laptop veya telefonunuzun tamir ettirme imkanı sunmaktadır. Öncelikle uzaktan arıza tespit ile cihazınızın sorunu belirleniyor ve kurye teknisyenimiz arızalı cihazınızı alıyor. Ardından iş yerimize getirilen cihazınız tamir edilip bakımları yapılıyor ve kuryemiz ile tekrar size gönderiliyor. Bu sayede siz hiç evinizden çıkmadan arızalı ve bakıma ihtiyacı olan elektronik cihazınızı tamir ettirebiliyorsunuz.

Bilgisayar Tamiri Garantisi Var mı?

A1 Bilgisayar olarak söyleyebiliriz ki bunun tam bir cevabı yoktur. Bilgisayarınızın arızasına göre bu durum değişim göstermektedir. Örneğin ana kart sorunlarında garanti vermekteyiz fakat kolayca bozulabilecek sorunlar için garanti vermek her firma için imkansızdır. Cihazınızın garanti alıp almayacağını merak ediyorsanız bizimle sağ alttaki Whatsapp butonuna basarak iletişim kurabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşarak sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri Ücreti Nedir?

Tamir ettireceğiniz cihazı uzaktan arıza tespit hizmetinden faydalanarak ücretini öğrenebilirsiniz. Bunun için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yorumlarımız

Müşterilerimiz A1 Bilgisayar hakkında ne söylemiş

Gayet profesyonel. İçeride bir çok personel çalışıyor ve dürüst insanlar. Rahatlıkla güvenebilirsiniz”

Onur T.

A1 Bilgisayar firmasından şirketim için yıllık bilgisayar bakım hizmeti almaktayız. IT’lere göre çok daha bilgililer ve her yardıma ihtiyacımız olduğunda bize 7 gün 24 saat destek sunabiliyorlar. Onarılması zor bilgisayarlar yerine şimdiye kadar 10’u aşkın bilgisayar satın aldık. Kısacası şirketim adına A1 Bilgisayar firmasından oldukça memnunuz.”

Kaan G.

A1 Bilgisayar firmasından oldukça memnunuz. A1 Bilgisayar Kadıköy Bilgisayar Tamiri firması fakat Ataşehir’e Kurye Teknisyen ile servis yapabiliyorlar. Bu sayede güvenilir bulduğumuz A1 Bilgisayar firması bize 7/24 canlı destek sağlayabiliyor.”

Barış K.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir